Döviz Kuru

USD

USD - Dolar

Alış :      TL
Satış :    TL
USD

EURO - Avro

Alış :      TL
Satış :    TL


Yandex.Metrica

Üzgünüz ama bu içeriği görebilmeniz için Adobe Flash Player gereklidir.

Adobe Flash player indit

Kapalı Spor Salonu Zemin Kaplamaları

Kullanım Alanları: SPORKAP / SALON kapalı salon sporlarının kullanım sayısına bağlı olmaksızın zemin mukavemetini arttırmak ve çeşitli salon sporlarının oluşturabileceği olumsuzlukları ortadan kaldırmak amacıyla DIN 18032 standardında kapalı spor salonları zemin kaplamaları için özel olarak geliştirilmiştir.
SPORKAP / SALON yüzeyleri çok amaçlı olup Basketbol, hentbol, Voleybol, Tenis, Jimnastik, Güreş ve diğer tüm salon oyunları için ideal bir zemin kaplamasıdır. SPORKAP / SALON yerinde dökme olarak uygulandığından ek yeri oluşturmaz. Bu nedenle kenarlarda seviye farkı yoktur. Özellikle topla oynanan salon oyunlarında top için doğal bir hareket tarzı gösterir. Top % 96 oranında ( Jarre metodu ) geri zıplar ve ters bir titreşim oluşturmaz. Sistemin uygulaması basit, ekonomik ve güvenlidir.
 

spacer
Malzemeler: 10 mm. kalınlığında, Siyah granüle kauçukların poliüretan bağlayıcılar ile karıştırılarak özel finişerle zemine yerleştirilmesi ve üzerine 2 mm. çift komponentli poliüretan coatinglerin self-leveling olarak zemine serilmesi ve üzerine yine çift komponentli poliüretan son kat mat, ışığı yansıtmayan boya uygulanmasından ibarettir.
 
spacer
Zemin: Düzgün şaplanmış beton veya asfalt yüzey.
 
spacer
Toplam Derinlik: 12 mm.
 
spacer
Renk: Muhtelif
 
spacer
Bileşim: Gözeneksiz
spor saha zemin kaplama
Kapalı Spor Salonu Zemin Kaplamaları 1
Kapalı Spor Salonu Zemin Kaplamaları 2
Kapalı Spor Salonu Zemin Kaplamaları 3
Kapalı Spor Salonu Zemin Kaplamaları 4